Про нас

Ресторан «Уж-Венеція» – затишне місце розташоване на березі Ужа неподалік від історичного центру Ужгорода. Це заклад із особливою атмосферою, який покликаний дарувати приємні емоції та незабутні спогади. Цьому якнайкраще сприяють розкішний інтер’єр, високопрофесійний сервіс і, звісно, – вишукана кухня.

Завдяки вдалій концепції та незвичному зонуванню, ресторан чудово підходить як для проведення романтичних вечорів та святкових фуршетів, так і для бізнес-зустрічей та проведення конференцій.

17197681_2212808808944366_369550803_n

Елегантний інтер’єр та дизайн

Краєвиди, які відкриваються з тераси закладу, не залишать байдужими навіть найвибагливіших гостей. Легкий прибережний вітерець, віддзеркалення зірок на полотні річки – пробуджують найкращі пориви душі. Тут вдало переплітається незворушний спокій та енергія життя маленького міста. «Уж-Венеція» – місце, куди хочеться повертатися знову і знову.

Високо- кваліфікований персонал

В затишній атмосфері закладу «Уж-Венеція» Вас зустріне Наш привітний персонал! Обслуговування приємно здивує Вас якістю та високопрофесійним сервісом! Ми вдосконалюємось, розвиваємось та навчаємо Наших працівників! Особливістю Нашого персоналу, є також їх форма в морському стилі! Ви не сплутаєте Нас ні з ким іншим! З радістю обслужимо кожного гостя нашого закладу, врахуємо всі Ваші побажання та зробимо так, аби Ви залишились задоволені, що обрали саме Наш заклад!
260437467