parallax background

Про нас

Ресторан «Уж-Венеція»

Це заклад із особливою атмосферою, який покликаний дарувати приємні емоції та незабутні спогади. Цьому якнайкраще сприяють розкішний інтер’єр, високопрофесійний сервіс і, звісно, – вишукана кухня.

Завдяки вдалій концепції та незвичному зонуванню, ресторан чудово підходить як для проведення романтичних вечорів та святкових фуршетів, так і для бізнес-зустрічей та проведення конференцій.

Елегантний інтер’єр та дизайн

Краєвиди, які відкриваються з тераси закладу, не залишать байдужими навіть найвибагливіших гостей. Легкий прибережний вітерець, віддзеркалення зірок на полотні річки – пробуджують найкращі пориви душі.

Тут вдало переплітається незворушний спокій та енергія життя маленького міста. «Уж-Венеція» – місце, куди хочеться повертатися знову і знову.

 

Високо- кваліфікований персонал

В затишній атмосфері закладу «Уж-Венеція» Вас зустріне Наш привітний персонал! Обслуговування приємно здивує Вас якістю та високопрофесійним сервісом! Ми вдосконалюємось, розвиваємось та навчаємо Наших працівників! Особливістю Нашого персоналу, є також їх форма в морському стилі!

Ви не сплутаєте Нас ні з ким іншим! З радістю обслужимо кожного гостя нашого закладу, врахуємо всі Ваші побажання та зробимо так, аби Ви залишились задоволені, що обрали саме Наш заклад!